X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کوتاه از هر طرف

شنبه 28 بهمن 1396 19:09 نویسنده: شیرین چاپ

- باران امروز سیل آسا نبود، آسمان خاکستری هم غمگین نبود. از آن باران های نرم و خوب بود که هم به زمین می نشینند و هم به دل.

- یک دوست خوب دارم که خیلی هم قدیمی نیست. از معدود کسانی ست که آدم توی زندگی ملاقات می کند و نیازی نیست از گزند حرف ها و تکه هایش دنبال سپر باشد و یا پشت سرش را بپاید مبادا خنجری وارد شود.

- پرچنان و بلوط را می خوانید؟ من خیلی دوستشان دارم. بلاگ خوب کم نیست ها ... ولی ایندوتا هر بار شگفت زده تان می کنند. پرچنان را بخوانیم و بفهمیم توی چه دنیایی زندگی می کنیم. من روی توییتر نیستم و بلوط را از طریق همان که در حاشیه بلاگش منتشر می کند دنبال می کنم. عاشق این دخترم!

- دیروز از جی ام دوباره تلفن کردند برای یک قرار تلفنی دیگر. چهارشنبه را پیشنهاد دادند و البته مجددا عذرخواهی کردم چون در سفر کاری هستم. گمانم دیگر کم کم برسیم به حواله دادن همدیگر به جهنم!

- هوس کیک پزی کرده ام. چند روز پیش قالب دوازده تایی مافین خریدم. ببینم همت می کنم فردا درست کنم یا نه.

- دوست خوب و نادیده ممنون از وقتی که گذاشتید و برایم نوشتید. علاقمند به اپرا و موسیقی کلاسیک هستم ولی در محل زندگی ام در دسترس اند. سعی خواهم کرد در آن ساعات محدود چیزی را تجربه کنم که در زندگی عادی خودم امکان پذیر نباشد. باز هم ممنون از محبتتون.

- روز اول هفته همگی خوش. هفته خوبی پیش رو داشته باشید!