X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

Body Care

شنبه 14 بهمن 1396 17:08 نویسنده: شیرین چاپ

یکی از دوستان سئوالی کرد و باعث شد فکر کنم ممکن است برخی دیگر هم مایل باشند اطلاعات بیشتری در مورد مراقبت از بدن داشته باشند. بماند که اینروزها سایت های جورواجور آنقدر زیادند که تجربه نصفه و نیمه من آنقدر هم خفن نیست! می دانید ... به شکل احمقانه ای دوست ندارم هیچکس به بدن و صورتم دست بزند. تا بحال صورتم را بدست پیرایشگر نسپارده ام. روزگاری فقط سبیل های مبارک را برایم بند می انداختند و آنقدر برایم عذاب آور بود که خودم بند انداختن یاد گرفتم تا دست غریبه را از صورتم کوتاه کنم. نه که موضوع قابل عرضی باشد فقط یادآوری کردم که بدانید سطح تجربه ام در این زمینه ها چقدر است!

فقط یک چیزهای کلی را می توانم برایتان بگویم. اگر کسی علاقمند به ما سا ژ های o s é باشد باید حتما در جستجوی مکان مناسب از کلمات درست و صحیح استفاده کند. روی اینترنت می توانید گزینه های دلخواه را به راحتی پیدا کنید. وقتی در اروپا و امریکا هستید سعی کنید این عادت خوب را کسب کنید که هر چیزی را با اسم خودش بنامید و بدین ترتیب از سوتفاهم های معذب کننده در امان بمانید. گاهی اوقات پیش آمده کسی متقاضی این دست ما سا ژها بوده و  -خدا می داند چرا - فکر کرده هر کسی که در این زمینه کار می کند به امور فوق العاده هم می پردازد! 

اگر در کشورهایی مثل تایلند، چین یا کره هستید بعنوان مثال عادت نیست صراحتا در این مورد صحبت شود. فقط ما سا ژ دهنده چه خانم باشد و چه آقا موقع ما سا ژ نقاط نزدیک به اعضای حساس تاکید خاصی می کند و می پرسد "می توانم ادامه بدهم؟" اگر علاقمند هستید می توانید موافقت خود را اعلام کنید و در غیر اینصورت کافیست که بخواهید به ما سا ژ بطور عادی بپردازد. بهمین سادگی!

با توجه به روحیه آدم گریز خودم طبعا برایم آسان نبود انتخاب. خانمی را انتخاب کردم - از روی تبلیغ روی صفحه ف ی  س بوکش - که در خانه اش کار می کند و متخصص آیروودیک هم هست. یک خانم خیلی ساده و خجالتی بدتر از خودم که اتفاقا همین خصیصه باعث شد خیلی احساس راحتی کنم. مثل هر متخصص حرفه ای و اینکاره، قبل از شروع کار چند دقیقه ای زمان گذاشت تا بپرسد آیا مشکل خاصی دارم؟ بی خوابی؟ اضطراب؟ ناراحتی های گوارشی؟ سرویکال؟ ستون فقرات؟ ... دقت کنید که این مرحله خیلی مهم است. اگر روی تخت ما سا ژ و ر ی  دراز کشیدید و قبل از کار این سئوال ها را نپرسید بدانید و آگاه باشید که در دستهای مطمئنی نیستید! اگر جایی از بدن دچار آسیبی باشد یک ما سا ژ می تواند خیلی خطرناک باشد. 

چه حسی داشت؟ حس امنیت زیاد و لذت بی اندازه از انجام یک کار خوب و مفید برای خودم! مراقبت از بدنم و یک کار محبت آمیز در حق بدنی که عمریست جور فعالیت هایم و کارهای خرکی ام را می کشد و آخ نمی گوید. اسم این خانم پاتریتزیا بود و ازم پرسید دوست دارم روی تخت دراز بکشم یا روی زمین. من زمین را ترجیح دادم. یک تشک خیلی نرم داشت و احساس گرمی خوبی می داد. از کف پاها شروع کرد و همینکه دست های گرم و پر انرژی اش به پای سردم خوردند ناخودآگاه معذرت خواهی کردم! طفلی ممکن بود فکر کند دارد به یک جسد دست می زند. با مهربانی خندید و گفت هیچ اشکالی ندارد، اینها همه جزییاتی هستند که به من می گویند کارکرد اعضای بدنت چطورند و چه ما سا ژ ی برایت بهتر است. 

فعلا چیز دیگری به ذهنم نمی آید. اگر سئوالی برایتان پیش آمد بپرسید، بتوانم جواب می دهم.


نظرات (2)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
بابا یه پست طولانی رو میخونی بعد میبینی امکان نظر دهی نداره. لطفاً رسیدگی کنید!
امتیاز: 0 0
شیرین جونم یادم باشه دفعه دیگه که دیدمت محکم بغل ات کنم و بعد هم دو تا ماچ ات بکارم روی لپ هات که حسابی از دیدن من خوشحال بشی!
یاد اولین روزی که سیبل ات را به باد دادی افتادم. فکر کنم زهره این کار را برات کرد درست میگم؟
حالا این OSE که گفتی یعنی چه. چرا من نفهمیدم....
امتیاز: 0 0
پاسخ:
کامشین جون راستی راستی دلم برات تنگ شده! آره منهم اگه تو رو ببینم حسابی بغلت می کنم.
آره خوب یادته! اون کلمه هم به معنای هر چیزی می تونه باشه که رسوایی به بار بیاره و زیادی جسورانه باشه. برای لباس هم استفاده میشه.