از هر دری 73

سه‌شنبه 3 بهمن 1396 21:46 نویسنده: شیرین چاپ

- بعضی ها راحتی را دوست دارند. از هر چالشی فراری اند و هیچ چیز بیش از یکنواختی برایشان آرامش بخش نیست. بعضی ها هم مثل من سر پر دردسر دارند و تا یکنواختی پیش می آید با خودشان شروع به مجادله می کنند. وقتی در حال تلاش و تکاپو برای چیزی هستم حالم بهتر است تا وقتی به آن هدف می رسم و در آرامش حاصل از دستیابی به هدف تازه شروع می کنم با خودم جر و بحث کردن که آخر ارزشش را داشت؟! تازه شروع می کنم به حساب و کتاب کردن و غمباد گرفتن بابت آنچه که در این تلاش و تکاپو از دست داده ام. اینهم یکجور خاک بر سری ست دیگر ... اینکه آدم قادر نباشد از ثمره تلاش هایش لذت ببرد و همیشه حس کند گهی بیش نیست!

- باید جدی جدی فکری اساسی برای این درگیری های خودم با خودم و خودم با دنیا و قوانین نکبتش بکنم وگرنه زیاد طولی نخواهد کشید که باید به زنجیر کشیده شوم. از معدود دوره هایی ست در زندگی که اینقدر ناشادم و از تصور چند سال پیش حیرت می کنم که در عین داشتن هشتم گرو نهم، در عین پا درهوایی، چقدر حال و روزم بهتر از الان بود. مسخره است واقعا.

- خواندن نظرات پایین پست های منتشر شده در فضاهای مجازی تاسف بار است همیشه. حالا می فهمید چرا همیشه گربه ها را و زیبایی بی پایانشان را به پلشتی، قناسی و زشتی آدمیزاد ترجیح می دهم؟ ایندوتا زیبارویان مال یکی از همکارانم هستند. همیشه ازش می پرسم چطوری خودت را کنترل می کنی و قورتشان نمی دهی؟ این همکارم و نامزدش در یک آپارتمان کوچولو با ایندوتا فسقلی و دو تا هاپوی مهربون همگی با هم، شش تایی زندگی می کنند. خوش به حالشون!