X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

سخت ترین ها برای دوست داشتن

پنج‌شنبه 13 مهر 1396 19:52 نویسنده: شیرین چاپ
گاهی فکر می کنم چقدر واقعا سخت است دوست داشتن من و در کنارم بودن! و سخت است گفتن این موضوع به پدر ومادرم که توی کت شان نمی رود چرا من تنها زندگی می کنم و چرا هیچ امکان و کورسوی امیدی وجود ندارد که خلافش اتفاق بیفتد. گاهی اوقات پیدا کردن کلمات درست برای حرف زدن در مورد بعضی مباحت خیلی سخت است مخصوصا وقتی مخاطب کسانی باشند که تو را به این دنیا آورده باشند و به تو زندگی داده باشند و تو مجبور باشی واقعیتی را به آنها بگویی که به نوعی عیان کردن یک محدودیت بزرگ - بخوانید عیب و نقص - برایشان معنا پیدا کند. 
یک مقاله با نمک خواندم در مورد اینکه طبق نشانه های ستارگان، متولدین کدام ماه را سخت تر می شود دوست داشت و البته بدون لحظه ای تردید حدس زدم و حدسم هم درست بود! مقاله را خواندم و حس کردم نویسنده ناقلایش از آشنایان نزدیک منست! 
در هر صورت ... اگر به اثر ستارگان روی روحیات افراد اعتقاد دارید و اگر قصد نزدیک شدن به یک متولد ماه تیر در بین آشنایانتان دارید بدانید و آگاه باشید که این افراد اصولا اهل فلرت و این برنامه ها نیستند. دوست داشتن و دل بستن برای شان یک امر مهم و عمیق است که الزاما قرار نیست منجر به ازدواج شود! منظورم اصالتی ست که برای مفهوم علاقمند شدن قائلند و جزو لیست افتخاراتشان تعداد فلرت ها را نمی نویسند. آدم ها و احساساتشان برای متولدین تیر مهم اند. با کسی بازی نمی کنند و اجازه نمی دهند با آنها بازی شود.
از جریحه دار کردن احساساتشان بپرهیزید چون با وجود مهربانی و بخشندگی، چنین موردی را هرگز بر شما نخواهند بخشید. راه ورود به زندگی آنها و سیاره شان، بدست آوردن اطمینانشان است. متولد تیر دیر عاشق می شود چون زمان لازم است که ایمان پیدا کند که طرف مقابل قابل اطمینان است و به او آسیب نمی رساند. 
یک عاشق بسیار وفادار است و می تواند وارد خصوصی ترین فضاهای روح شما بشود و کشفشان کند. 
اما برای محض اطمینان  ... از من به شما نصیحت، خرچنگ ها را به حال خودشان بگذارید!