X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

برای شما عزیزان ِ همراه

سه‌شنبه 6 تیر 1396 19:25 نویسنده: شیرین چاپ

می دانم که عادت کرده اید و خودتان را وفق داده اید به بی حوصلگی این خرچنگ بداخلاق که همیشه در پستوی شخصی اش پنهان است و در دسترس نیست اما خوب ... وقتی پیغام های مهربانانه تان را دریافت می کنم نمی توانم برایتان ننویسم و از تک تک تان تشکر نکنم. می دانم که می توانید پاسخ هایی که خطاب به خودتان است را دریابید.


- نگران نباش دوست مهربان و نادیده من که انگار سالهاست می شناسمت و مرا می شناسی. خوب یادت است، از عمومی کردن بعضی مسائل اذیت می شوم ولی نمی دانم چرا اینبار آنچنان هم بد نبود. فقط کمی جا خوردم اما فکرش را که می کنم می بینم خیلی سخت است قلب صافت را شناخت و از تو ناراحت شد. فکرش را هم نکن، انگار که هرگز چنین چیزی را به تو نگفته باشم!

- مشتاقم کردید کتاب را بخوانم! ممنون از اینکه تجربه خودتان و دریافتتان را از آن برایم بازگو کردید.

- از این حرفها نزن دوست قدیمی و عزیزم! اینکه از روزگار لذت ببری و وفق مراد باشد خیلی هم برای من خوشحال کننده است. اتفاقا از خیلی جهات من ترجیح می دهم عزیزانم خوب و خوش باشند و سختی ها و ناراحتی ها را من بکشم. خودآزاری ندارم اما از سقف تحمل خودم با خبرم، ترجیح میدهم خودم را در سختی ببینم تا اینکه بدانم عزیزانم اذیت می شوند. برای تلافی، به جای منهم لذت ببر از شرایط و اینطوری خوشحالم کن! راستی یک چیزی می گویم نخندی ها ... به نظر من تخم شربتی خودمانی ما همان دانه های چیا هستند که خیلی هم مورد علاقه دکتر آز هستند.

- ممنون از محبتت دوست مهربان. لطفت به من خیلی زیاد است و می ترسم روزی اگر بشود و از نزدیک مرا ببینی حسابی ناامید و دلسرد شوی! هیچ چیز به اندازه قدرت تخیل آدمیزاد ایده آل پرور نیست! ولی باز هم ممنون. منهم اتفاقا خیلی حساس و زودرنجم اما همیشه دانسته ام عزیز ِ کی هستم و از چه کسی باید انتظار داشته باشم. بواقع هر قدر آدم ها به من نزدیک تر باشند و پیوند عاطفی مان قوی تر باشد، بیشتر روی کلام و رفتارشان حساس هستم و انتظار ندارم که مرا برنجانند. در زندگی روزمره اما پوست کلفت عجیبی دارم و حواسم هست هیچکس قرار نیست ملاحظه خوشایند و بدآیند مرا بکند. اینهم از تکنیک های بقا درزندگی است  برای جان سالم بدر بردن از حوادثش که در پیچ و خم روزگار یاد گرفته ام. ممنون بابت آرزوهای خوبت. منهم تو را در آغوش می گیرم.